برگشت پذیری لیپوماتیک|لاغری با لیپوماتیک

آیا بازگشت چربی در روش لیپوماتیک وجود دارد ؟

همانطور که می دانید در هر جلسه از لیپوماتیک تا ۹ لیتر چربی قابل تخلیه می باشد می توان در هر بار ۶ تا ۸ کیلو از وزن بیمار را کم کرد این میزان چربی منجر به کاهش سایز و وزن ایده آلی در فرد می گردد ، هرچند که تعداد زیادی از سلول های چربی بدن کاهش می یابد ولی به خاطر داشته باشید که ممکن است پس  از مدت های طولانی و عدم تحرک و خوردن غذاهای پر کالری دوباره چاق شوید ، البته چاقی پس از لیپوماتیک مانند گذشته نخواهد بود و اگر هم اضافی وزنی در پیش باشد در محل جراحی شده انباشته نخواهد شد .

بعد از عمل لیپوماتیک چه باید کرد؟

پس  از  لیپوماتیک در صورتی که فرد رعایت نکند ( برگشت پذیری لیپوماتیک ) مجددا سلول های چربی در ناحیه های مختلف بدن هم چون شکم پهلو باسن ران و … افزایش خواهد یافت. به دلیل اینکه که با روش لیپوماتیک  تعداد سلول ها کاسته نخواهد شد بلکه حجم این بافت های چربی کم شده است بنابرین امکان بازگشت چاقی وجود دارد. و بدانید که این روش از مطمئنترین روش هایی است که آسیبی به بافت عضلات و اعصاب و عروق بدن شما نخواهد زد.تنها بافت چربی ناحیه ای از بدن را تخلیه نموده و حتی می توان چربی تخلیه شده را به بخشی دیگر از بدن که نیاز به چربی دارد نیز تزریق نمود.

در بین تنوع روش های زیادی  که برای لاغری وجود دارد تنها روشی که سایز شما را ثابت نگه می دارد روش لیپوماتیک می باشد.

همواره چربی های برداشته شده در این روش برای همیشه از بدن حذف می گردند . در جراحی لیپوماتیک سلول های چربی از بدن خارج می شوند و تعداد سلول ها در این عضو کاسته می شود در نتیجه احتمال برگشت چاقی بسیار ضعیف است. بعد از لیپوماتیک اضافه وزن بین سلول های سایر اعضا تقسیم می شود.لذا  شما با اطمینان خاطر از پایان چاقی در عضو مذکور می توانید از این روش مفید استفاده کنید و به زیبایی و تناسب اندام  دست یابید.

دکتر حمیدرضا وفائی متخصص جراح زیبایی و پلاستیک

 

 


  • آدرس: تهران_ سعادت آباد_میدان کاج_ابتدای سرو شرقی_ساختمان پزشکان کاج
  •  تلفن 22094136 - 26765331
  •  ایمیل info@vafaei.ir