تزریق چربی پشت دست


تزریق چربی شامل مراحل زیر است


مرحله اول:برداشت ابتدا محلی را که قرار است از آن برداشت چربی انجام شود را ضدعفونی کرده و تحت شرایط استریل ، بی حسی موضعی انجام می شود و یا استفاده از سرنگ و کانول های مخصوص چربی برداشت می شود.

مرحله دوم:پالایش (refinement) - چربی بدست آمده سانتریفوژ می شود، اینکار باعث جدا شدن خون و سایر مایعات از چربی شده و چربی تغلیظ شده و خالص تر بدست می آید.


مرحله سوم :انتقال یا تزریق (transfer) - محلی را که قرار است در آن تزریق چربی انجام شود با محلول ضدعفونی کننده شست و شو داده و بی حسی موضعی انجام می شود. سپس با استفاده از سرنگ انسولین و کانول های مخصوص تزریق چربی بسته به محل مورد نظر، در لایه های مختلف انجام می شود.


موارد کاربرد تزریق چربی کدامند؟

1-چین و چروک ناشی از افزایش سن در نواحی خطوط خنده ، خط اخم، پلک و اطراف کاسه چشم و ناودان اشکی

2_آسیبهای صورت و اندامها ، پرکردن بعضی از انواع اسکار و بهبودی ظاهر آنها
 
3-برجسته سازی باسن (که به آن Brazilian bult lift می گویند)

 4-برای پشت دست به منظور ایجاد ظاهری پرتر و جوان تر برای دست

5-بازسازی سینه

6-برجسته سازی اجزای صورت بویژه لب ها و گونه ها
 

تزریق چربی در ناحیه پشت دست

با گذشت سن و به طور ژنتیکی مقدار چربی بافتی پوست پشت دست ها کاهش یافته و حالت  لاغر و چروکیده ای را به پشت دست ها می دهد. به طور کلی ویژگی‌های فیزیکی که بیش از هر چیز ظاهر پیری را به دست‌ها می‌دهند عروق مشخص آن هستند.

برای کاهش نمایان شدن رگ های  دست می توان از تزریق چربی سود برد. عدم وجود چروک و عروق روی دست این ظاهر جوان تر را باعث  می‌شود.  آنچه كه با گذشت زمان در دست ها اتفاق می افتد  بسيار مشابه صورت است. يعني به تدريج چربي زير پوست تحليل مي رود، مقدار كلاژن ،الاستين،اسيد هيالورونیك پوست كم ميگردد  و در عين حال تحت تاثير تابش آفتاب لك هاي ناشي از آن به اضافه لك هاي ناشي از رسوب مواد مختلف در تمامي سطح پشتي دست ايجاد مي گردد. با تزریقات چربی به زیر پوست این نواحی نمای جوان و زیبایی را می توان جهت پوست پشت دست ها حاصل نمود.

 

 

دکتر حمیدرضا وفایی متخصص جراحی زیبایی:

جراحی پلاستیک آمیزه ای از علم، هنر و توانمندی جراح است. دکتر حمیدرضا وفایی پس از اخذ بورد تخصصی جراحی زیبایی و پلاستیک و طی دوره های لیزر درمانی در حال حاضر ارائه دهنده‌ی خدماتی چون جراحی شکم و سینه، جراحی پلک، کاشت مو و ابرو، لیپوماتیک و پیکرتراشی، تزریق ژل، چربی و بوتاکس است.

شما می توانید جهت ارتباط با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل فرمائید:

تلفن: 02122094136

موبایل:09109505447

آدرس: تهران-سعادت آباد- میدان کاج-ابتدای سرو شرقی-جنب بانک ملی-ساختمان پزشکان کاج-طبقه همکف

کانال تلگرام:@drhamidrezavafaei

اینستاگرام:dr_vafaei


  • آدرس: تهران_ سعادت آباد_میدان کاج_ابتدای سرو شرقی_ساختمان پزشکان کاج
  •  تلفن 22094136 - 26765331
  •  ایمیل info@vafaei.ir